test
01
02
03
04
05
06
01
02
03
04
SCHODY
POSADZKI
KOMINKI
ŁAZIENKI

Materiały

Granit to lita skała magmowa. Jest najtrwalszym i najbardziej wytrzymałym kamieniem (materiałem) stosowanym w przemyśle kamieniarskim. Jest niezwykle odporny na ścieranie, pęknięcia, zarysowania oraz czynniki atmosferyczne co pozwala na zastosowanie go na zewnątrz (tarasy, schody, kamienne elewacje, itp.) jak i wewnątrz (blaty, kominki, posadzki, itp.) budynków. Jego piekna kolorystyka i bogata struktura dodają niepowtarzalnego uroku.
Marmur to skała krystaliczna powstała z przeobrażenia wapieni. Występuje w ciepłej i intensywnej kolorystyce. Stosuje się go głównie wewnątrz budynków, wykonując z niego kominki, blaty łazienkowe, posadzki, parapety oraz inne elementy wykończeniowe. 
Onyx to kamień półszlachetny, ozdobny o bogatym wzornictwie. Stosowany jest jako element dekoracyjny. Jest kamieniem, który przepuszcza światło. 
Trawertyn to porowata skała osadowa. Jego właściwości wykorzystywane są w celach zdobniczych we wnętrzach domów. Jako materiał stosowany jest do wykonywania elementów kominkowych, posadzek, blatów, okładzin ścian. 
Kwarcogranit silestone składa się w 94% z naturalnego kwarcytu. Dzięki temu jest odporny na ścieranie i zarysowania, w niewielkim stopniu nasiąkliwy i odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dodatkową zaletą Silestone jest osłona antybakteryjna wbudowana w całą jego strukturę. Materiał ten stworzony jest głównie do wykonywania blatów kuchennych. 
Partnerzy